İçeriğe atla

Samsun radyoları

Samsun ilinde yayın yapan 38 istasyon ve FM frekansları.

Samsun, Karadeniz Bölgesi'nde 87.5–107.7 FM aralığında 64 farklı frekans listeleniyor. Frekanslar aynı istasyonun farklı vericilerini tek kartta birleştirir; karttaki düğme internet yayınını doğrudan başlatır. RTÜK frekans verisi son tazeleme: 3 Ekim 2026.

Samsun radyolarında şu an çalanlar

İstasyonlar

38

Samsun istasyon ve frekans tablosu

Samsun için 38 istasyon listeleniyor. Son yedi gün bu sitede en çok açılanlar: Metro FM, Alem FM, Radyo Sputnik.

Samsun radyo istasyonları, FM frekansları ve türleri
İstasyonFM frekansıTür
Radyo 45'lik87.5, 90.1Nostalji
Vav Radyo87.7Dini
Alem FM88.0Türkçe Pop
Merkez FM Samsun88.4Pop
Kalp FM88.7Türkçe Pop
Radyo Seymen89.0, 93.8Türk Halk Müziği
Diyanet Radyo89.2, 99.2, 105.8Dini
Kafa Radyo89.4Rock
Slow Turk89.5Slow
Habertürk Radyo89.7, 101.7Haber
TRT Radyo 189.8, 94.8, 95.2Belirtilmemiş
a HABER90.2, 92.0, 97.2, 105.5Haber
Trt390.8, 93.2Klasik Müzik
TRT Nağme91.3, 101.6, 106.8Türk Sanat Müziği
TRT FM91.7, 92.6, 92.8, 95.2, 96.1, 98.4, 99.9Türkçe Pop
Kral FM92.0, 99.7Türkçe Pop
Meteorolojinin Sesi92.4Haber
Tgrt FM93.5, 100.5Haber
Radyo 794.0, 101.0Pop
Radyo Spor94.5Spor
TRT Türkü95.3, 96.8, 97.5, 98.3Türk Halk Müziği
CNN Türk Radyo95.5Haber
Virgin Radio Türkiye96.0Türkçe Pop
Akra FM96.0, 103.0, 107.0Dini
Süper FM96.3Türkçe Pop
A spor97.2Spor
Metro FM98.8, 99.1Yabancı
Radyo Sputnik99.1, 107.7Haber
Best FM99.4Belirtilmemiş
Power FM Türkiye100.0Belirtilmemiş
Tempo FM 101.5101.5Türkçe Pop
Barış Radyo 104.8103.2Dini
Kral Pop103.5Pop
TRT Radyo Haber103.8, 104.6, 106.0Haber
Power Türk FM104.0Türkçe Pop
Radyo D104.4Belirtilmemiş
Show Radyo106.2Türkçe Pop
Joytürk FM106.5Türkçe Pop

Samsun radyoları hakkında sorular

Samsun radyo frekansları nelerdir?

Samsun için 64 farklı FM frekansı kayıtlıdır. İstasyon adları ve frekansları bu sayfadaki tabloda listelenir.

Samsun radyolarını internetten nasıl dinlerim?

Bu sayfada istediğiniz istasyonun oynat düğmesine basın. Yayın tarayıcıdaki oynatıcıda açılır.

İlçelere göre FM frekansları

11

Samsun ilçelerindeki vericilerden duyulan radyolar ve frekansları (RTÜK lisans verisi).

Samsun merkez
Radyo 45'lik 87.5, Vav Radyo 87.7, Kalp FM 88.7, Radyo Seymen 89.0, Kafa Radyo 89.4, Slow Turk 89.5, TRT Nağme 91.3 · 106.8, Meteorolojinin Sesi 92.4, TRT FM 92.8 · 98.4, TRT Radyo 1 94.8 · 95.2, TRT Türkü 96.8 · 97.5, Metro FM 99.1, TRT Radyo Haber 103.8 · 106.0, Diyanet Radyo 105.8
Alaçam
TRT FM 92.6 · 99.9
Atakum
CNN Türk Radyo 95.5, Tgrt FM 100.5, Habertürk Radyo 101.7
Ayvacık
TRT FM 95.2
Canik radyo frekansları
Alem FM 88.0, a HABER 92.0 · 97.2, Radyo Spor 94.5, Süper FM 96.3, A spor 97.2, Metro FM 98.8, Best FM 99.4, Power FM Türkiye 100.0, Akra FM 103.0, Kral Pop 103.5, Power Türk FM 104.0, Radyo D 104.4, Show Radyo 106.2, Joytürk FM 106.5, Radyo Sputnik 107.7
Havza
Vav Radyo 87.7, a HABER 90.2, TRT FM 91.7, TRT Türkü 95.3
İlkadım
Merkez FM Samsun 88.4, Radyo 7 94.0, Kral FM 99.7
Ladik
Kral FM 92.0
Terme
Tempo FM 101.5 101.5
Bir istasyon seçin
Bir radyoya dokunun, burada çalar